rotterdamse vrijeschool voor voortgezet onderwijs
vwo, havo, vmbo-tl

November 2019


11nov

Toetsweek 1, klas 4ta10, 4t10, 5v11, 5h11, 5h12 en 6v12

van Monday 11 November 2019 tot en met Friday 15 November 2019

examenklassen en 11v5

examenbureau 4t105h115h125v116v12amb. str.medewerkersouders
18nov

Stage 1, klas 3ta9

van Monday 18 November 2019 tot en met Friday 29 November 2019

winkelstage

stage amb. str.medewerkersouders
18nov

Stage 1, klas 4ta10

van Monday 18 November 2019 tot en met Friday 29 November 2019

maatschappelijke stage

stage amb. str.medewerkersouders
18nov

Stage klas 4t10

van Monday 18 November 2019 tot en met Friday 29 November 2019

maatschappelijke stage

stage 4t10medewerkersouders
26nov

Medezeggenschapsraad Stichting

Tuesday van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
26nov

Platform sectieleiders 3

Tuesday van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
27nov

Klassenouderoverleg, 2e

Wednesday van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
29nov

Cursus nieuwe medewerkers 04

Friday van 15:30u tot 17:00u

medewerkers

December 2019


02dec

Herkansing aanvragen 1

Monday — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 4t105h115h125v116v12medewerkersouders
02dec

Advent, 1e

Monday — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest
02dec

Vondelrevue

Monday van 20:00u tot 22:30u — gevarieerde avond in de schouwburg waar leerlingen hun talenten laten zien.

avond
03dec

Schoolontwikkeling 5

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
05dec

Sint Nicolaas

Thursday — Sint Nicolaas bezoekt de school voor een ludiek programma in de zaal

feest
06dec
09dec

Advent, 2e

Monday — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest
10dec

Cursus nieuwe medewerkers 05

Tuesday van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
11dec

Ouderbetrokkenheid 1

Wednesday van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond
12dec

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

Thursday van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 3hv93t94h104h114t104v105h115h125v116v12medewerkersouders
12dec

Rapport, uitreiking 1e trimester

Thursday van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport
12dec

Studiemiddag 2 voor OOP

Thursday van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
12dec

Rapportbespreking 1e trimester

Thursday — les tm het 4e lesuur, daarna vrij

afwijkend rooster
13dec
16dec

Advent, 3e

Monday — sfeervolle viering richting Kerstmis

feest
17dec

Schoolontwikkeling 6

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
19dec

Jaarafsluiting december

Thursday — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
20dec
21dec
23dec

Kerstvakantie

van Monday 23 December 2019 tot en met Friday 03 January 2020

vakantie

January 2020


06jan

Studiedag RSC

Monday — deze dag alleen periodelessen

afwijkend rooster
07jan

Rapportavond 1e trimester

Tuesday van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport
13jan

Ouderavond klas 11, 2e avond

Monday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 4h115h115v11medewerkersouders
13jan

Ouderavond klas 12, 2e avond

Monday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 5h126v12medewerkersouders
14jan

Ouderavond klas 07 Tamboerstraat, 2e avond

Tuesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7amb. str.medewerkersouders
14jan

Schoolontwikkeling 7

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
14jan

Ouderavond klas 07 Oudedijk, 2e avond

Tuesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7medewerkersouders
14jan

Ouderavond klas 08 Oudedijk, 2e avond

Tuesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8medewerkersouders
15jan

Ouderavond klas 08 Tamboerstraat, 2e avond

Wednesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8amb. str.medewerkersouders
16jan

Ouderavond klas 10, 2e avond

Thursday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 4h104t104v10amb. str.medewerkersouders
16jan

Zorgoverleg extern 2

Thursday van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
20jan

Toetsweek 2, klas 4ta10, 4t10, 4h10, 4v10, 4h11, 5h11, 5v11, 5h12 en 6v12

van Monday 20 January 2020 tot en met Friday 24 January 2020

examenklassen en voor-examenklassen

examenbureau 4h104h114t104v105h115h125v116v12amb. str.medewerkersouders
21jan

Cursus nieuwe medewerkers 06

Tuesday van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
21jan

Medezeggenschapsraad vestiging 3

Tuesday van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
22jan

Ouderavond klas 09, 2e avond

Wednesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 3hv93t9amb. str.medewerkersouders
22jan

Open lesochtend basisscholen

Wednesday — van enkele geselecteerde basisscholen ontvangen we leerlingen uit groep acht. Afspraken verlopen via de basisscholen

instroom medewerkers
24jan

Schoolfeest 2 (onder voorbehoud)

Friday van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest
28jan

Schoolontwikkeling 8

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
31jan

Open avond

Friday van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u voor ouders en leerlingen

instroom

February 2020


01feb

Open dag

Saturday van 10:00u tot 15:00u — 10.00u - 15.00u voor ouders en leerlingen

instroom
04feb

Intervisie 3, intern

Tuesday — voor 2e en 3e jaars medewerkers

medewerkers
05feb

Herkansing aanvragen 2

Wednesday — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 4h104h114t104v105h115h125v116v12medewerkersouders
07feb

Eindpresentaties klas 12

van Friday 07 February 2020 tot en met Sunday 09 February 2020

presentatie van en over de leerling

avond 5h126v12medewerkersouders
11feb

Informatieavond, 2e

Tuesday van 18:30u tot 20:30u — 18.30u - 20.30u alleen voor ouders

instroom
11feb

Medezeggenschapsraad Stichting

Tuesday van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
11feb

Platform sectieleiders 4

Tuesday van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
12feb

Parcival uitje klas 5h11b

van Wednesday 12 February 2020 tot en met Friday 14 February 2020

les tm woensdag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 5h11medewerkersouders
12feb

Herkansingen 2

Wednesday van 08:30u tot 10:30u — aanvang 13.30u Klas 10t, 10h, 10v, 11h4, 11h5, 11v5, 12h5, 12v6

examenbureau 4h104h114t104v105h115h125v116v12medewerkersouders
12feb

Ouderbetrokkenheid 2

Wednesday van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond medewerkersouders
14feb

Eindpresentaties klas 12

van Friday 14 February 2020 tot en met Sunday 16 February 2020

presentatie van en over de leerling

avond 5h126v12medewerkersouders
17feb

Herkansing aanvragen 3

Monday — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 4h104h114t104v105h115h125v116v12medewerkersouders
18feb

Cursus nieuwe medewerkers 07

Tuesday van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
18feb

Schoolontwikkeling 9

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
18feb

Klassenouderoverleg, 3e

Tuesday van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
24feb

Voorjaarsvakantie

van Monday 24 February 2020 tot en met Friday 28 February 2020

vakantie

March 2020


03mrt

Aanmelddagen (onder voorbehoud)

van Tuesday 03 March 2020 tot en met Friday 13 March 2020

ouders kunnen hun kind aanmelden voor het nieuwe schooljaar

instroom
03mrt

Schoolontwikkeling 10

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
06mrt

Herkansingen 3

Friday van 08:30u tot 10:30u — klas 10t, 10h, 10v, 11h4, 11h5, 11v5, 12h5, 12v6

examenbureau 4h104h114t104v105h115h125v116v12medewerkersouders
10mrt

Cursus nieuwe medewerkers 08

Tuesday van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
11mrt

Ouderbetrokkenheid 3

Wednesday van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond medewerkersouders
11mrt

Studiedag ZWN (in Den Haag en onder voorbehoud)

Wednesday van 12:00u tot 17:00u — deze dag alleen periodeles

afwijkend rooster
12mrt

Studiemiddag 3 voor OOP

Thursday van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
12mrt

Zorgoverleg extern 3

Thursday van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
16mrt

Toetsweek 3, klas 4ta10, 4t10, 5h11, 5h12, 6v12

van Monday 16 March 2020 tot en met Friday 20 March 2020

examenklassen

examenbureau 4t105h115h126v12amb. str.medewerkersouders
24mrt

Platform sectieleiders 5

Tuesday van 15:45u tot 17:15u

amb. str.medewerkers
25mrt

Euritmie, opvoeringen klas 4t10

Wednesday van 20:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben tijdens de ouderavond

avond 4t10medewerkersouders
25mrt

Ouderavond klas 4t10, 3e avond

Wednesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 4t10medewerkersouders
25mrt

Ouderavond klas 4ta10, 3e avond

Wednesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond amb. str.medewerkersouders
30mrt

Herkansing aanvragen 4

Monday — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 4t105h115h126v12medewerkersouders
30mrt

Ouderavond klas 11, 3e avond

Monday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 4h115h115v11medewerkersouders
30mrt

Ouderavond klas 12, 3e avond

Monday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 5h126v12medewerkersouders
31mrt

Schoolontwikkeling 11

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers

April 2020


02apr

Mentorgesprekken met ouders klas 9 tm 12

Thursday van 18:00u tot 22:00u — ouders worden uitgenodigd voor een gesprek met de mentor over de vorderingen van hun kind.

avond 3hv93t94h104h114t104v105h115h125v116v12medewerkersouders
02apr

Rapport, uitreiking 2e trimester

Thursday van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt

rapport
03apr

RSC weekend

Friday — uitstapje voor medewerkers

medewerkers
03apr
03apr

RSC weekend

van Friday 03 April 2020 tot en met Sunday 05 April 2020

medewerkers
06apr

Herkansingen 4

van Monday 06 April 2020 tot en met Tuesday 07 April 2020

aanvang 8.30u

examenbureau 4t105h115h126v12medewerkersouders
06apr

Sportdag binnen klas 09

Monday van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 3hv93t9amb. str.medewerkersouders
06apr

Klassenouderoverleg, 4e

Monday van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
07apr

Sportdag binnen klas 08

Tuesday van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 8amb. str.medewerkersouders
07apr

Medezeggenschapsraad vestiging 4

Tuesday van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
07apr

Intervisie 4, intern

Tuesday — voor 2e en 3e jaars medewerkers

medewerkers
07apr

Theaterhuis Tamboer, voorstelling

Tuesday — 'Noem me maar Ifi', een bewerking van de Griekse klassieker Ifigeneia.

avond
08apr

Ouderbetrokkenheid 4

Wednesday van 20:00u tot 22:00u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond medewerkersouders
08apr

Sportdag binnen klas 07

Wednesday van 08:30u tot 15:00u — sportdag begint om 8.30u

afwijkend rooster 7amb. str.medewerkersouders
08apr

Ouderavond klas 8. Voorlichting keuze vakkenpakket in klas 3t9

Wednesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 3t9medewerkersouders
09apr

Sportdag binnen klas 10

Thursday van 10:30u tot 15:00u — sportdag begint na de periodeles

afwijkend rooster 4h104t104v10amb. str.medewerkersouders
09apr

Theaterhuis Tamboer, voorstelling

Thursday — 'Noem me maar Ifi', een bewerking van de Griekse klassieker Ifigeneia.

avond
14apr

Diataalonderzoek 3

van Tuesday 14 April 2020 tot en met Friday 17 April 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 8medewerkersouders
14apr

Cursus nieuwe medewerkers 09

Tuesday van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
14apr

Rapportavond 2e trimester

Tuesday van 18:00u tot 22:00u — inschrijven via Magister

rapport
14apr

Schoolontwikkeling 12

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
16apr

Schoolexamen, controle cijfers

Thursday van 15:00u tot 16:30u — controleren cijferlijst

examenbureau 4t105h115h126v12medewerkersouders
16apr

Schoolexamen, uitreiking

Thursday van 15:00u tot 16:30u — leerlingen ontvangen hun officiele schoolexamencijfers. Beroep binnen 24 uur.

examenbureau 4t105h115h126v12medewerkersouders
20apr

Meivakantie

van Monday 20 April 2020 tot en met Tuesday 05 May 2020

vakantie
27apr

May 2020


06mei

Stage 2, klas 3ta9

van Wednesday 06 May 2020 tot en met Wednesday 20 May 2020

winkelstage

stage amb. str.medewerkersouders
06mei

Stage 2, klas 4ta10

van Wednesday 06 May 2020 tot en met Wednesday 20 May 2020

maatschappelijke stage

stage amb. str.medewerkersouders
06mei

Stage klas 9

van Wednesday 06 May 2020 tot en met Wednesday 20 May 2020

winkelstage

stage 3hv93t9medewerkersouders
07mei

Centraal examen, 1e tijdvak

van Thursday 07 May 2020 tot en met Wednesday 20 May 2020

examenbureau 4t105h115h126v12medewerkersouders
11mei

Ouderavond klas 07 Oudedijk, 3e avond

Monday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7medewerkersouders
11mei

Ouderavond klas 08 Oudedijk, 3e avond

Monday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8medewerkersouders
12mei

Ouderavond klas 08 Tamboerstraat, 3e avond

Tuesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 8amb. str.medewerkersouders
13mei

Ouderavond klas 07 Tamboerstraat, 3e avond

Wednesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 7amb. str.medewerkersouders
18mei

Parcival uitje klas 4h11a

van Monday 18 May 2020 tot en met Wednesday 20 May 2020

les tm maandag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 4h11medewerkersouders
18mei

Parcival uitje klas 5v11

van Monday 18 May 2020 tot en met Wednesday 20 May 2020

les tm maandag 5e lesuur. Daarna vertrek.

uitstapje 5v11medewerkersouders
19mei

Ouderavond klas 09, 3e avond

Tuesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 3hv93t9amb. str.medewerkersouders
19mei

Ouderavond klas 4hv10, 3e avond

Tuesday van 20:00u tot 21:30u — 19.30u inloop met koffie en thee

avond 4h104v10medewerkersouders
19mei

Schoolontwikkeling 13

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
21mei

Hemelvaartsvrij

van Thursday 21 May 2020 tot en met Friday 22 May 2020

vakantie
25mei

Eindreis klas 5h11

van Monday 25 May 2020 tot en met Friday 05 June 2020

exacte datum wordt nog vastgesteld

uitstapje 5h11medewerkersouders
25mei

Voorbereiden eindpresentaties, klas 4ta10

van Monday 25 May 2020 tot en met Tuesday 26 May 2020

vanaf 8.30u op school

afwijkend rooster amb. str.medewerkersouders
25mei

Werkweek 1 klas 7

van Monday 25 May 2020 tot en met Friday 29 May 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
25mei

Werkweek 1 klas 8

van Monday 25 May 2020 tot en met Friday 29 May 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
26mei

Euritmie, opvoeringen klas 4h10 en 10v

Tuesday van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 4h104v10medewerkersouders
26mei

Medezeggenschapsraad vestiging 5

Tuesday van 18:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
26mei

Schoolontwikkeling 14

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
27mei

Eindpresentaties klas 4ta10

van Wednesday 27 May 2020 tot en met Thursday 28 May 2020

presentatie van en over de leerling

avond amb. str.medewerkersouders
28mei

Euritmie, opvoeringen klas 4h10 en 4v10

Thursday van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 4h104v10medewerkersouders
28mei

Zorgoverleg extern 4

Thursday van 10:30u tot 12:00u

medewerkers
30mei

June 2020


01jun

Eindreis klas 4ta10

van Monday 01 June 2020 tot en met Monday 08 June 2020

uitstapje
02jun
02jun

Platform sectieleiders 6

Tuesday van 15:45u tot 17:15u

medewerkers
02jun

Werkweek 2 klas 7

van Tuesday 02 June 2020 tot en met Saturday 06 June 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
02jun

Werkweek 2 klas 8

van Tuesday 02 June 2020 tot en met Saturday 06 June 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
04jun
04jun

Euritmie, opvoeringen klas 3t9

Thursday van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3t9medewerkersouders
08jun

Werkweek 3 klas 7

van Monday 08 June 2020 tot en met Friday 12 June 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 7medewerkersouders
08jun

Werkweek 3 klas 8

van Monday 08 June 2020 tot en met Friday 12 June 2020

welke klassen deze week gaan, wordt later bekend gemaakt.

uitstapje 8medewerkersouders
08jun

Toetsweek 4, klas 3t9, 4h10, 4v10, 4h11, 5v11

van Monday 08 June 2020 tot en met Friday 12 June 2020

vmbo 3, havo 3 en 4, vwo 3, 4 en 5

examenbureau 3t94h104h114v105v11amb. str.medewerkersouders
08jun
10jun

Centraal examen, uitslag 1e tijdvak

Wednesday van 16:00u tot 20:00u — leerlingen worden vanaf 16.00u gebeld

examenbureau 4t105h115h126v12amb. str.medewerkersouders
11jun

Intake doorstroomprogramma klas 4t10 naar klas 4h11

van Thursday 11 June 2020 tot en met Friday 12 June 2020

examenbureau 4t10medewerkers
11jun

Studiemiddag 4 voor OOP

Thursday van 13:30u tot 16:00u — van 13.30u - 16.30u

medewerkers
15jun

Centraal examen, 2e tijdvak

van Monday 15 June 2020 tot en met Thursday 18 June 2020

herexamen

examenbureau 4t105h115h126v12medewerkersouders
15jun

Doorstroomprogramma klas 10t naar klas 11h4

van Monday 15 June 2020 tot en met Thursday 25 June 2020

examenbureau 4t10medewerkersouders
15jun

Diataalonderzoek 2

van Monday 15 June 2020 tot en met Tuesday 16 June 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
15jun

Profielwerkstuk, maken door klas 4h10, 4h11 en 5v11

van Monday 15 June 2020 tot en met Friday 03 July 2020

leerlingen werken zelfstandig aan een onderzoek

afwijkend rooster 4h104h115v11medewerkersouders
16jun

Euritmie, opvoeringen klas 3h9 en 3v9

Tuesday van 19:00u tot 21:00u — leerlingen tonen in een voorstelling wat ze in de les geleerd hebben

avond 3hv9medewerkersouders
16jun

Schoolontwikkeling 15

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers
16jun

Cursus nieuwe medewerkers 10

Tuesday van 15:30u tot 17:00u — cursus voor nieuwe medewerkers, lokaal V02

medewerkers
17jun

Klassenouderoverleg, 5e

Wednesday van 20:00u tot 22:00u — aanvang 20.00u

avond medewerkersouders
22jun

Herkansing aanvragen 5

Monday — uiterste datum om een herkansing aan te vragen tot 23.59u

examenbureau 3t94h104h114v105v11amb. str.medewerkersouders
22jun

Diataalonderzoek 2

van Monday 22 June 2020 tot en met Tuesday 23 June 2020

onderzoek begrijpend lezen klas 7

afwijkend rooster 7medewerkersouders
23jun

Medezeggenschapsraad Stichting

Tuesday van 20:00u tot 22:00u — bijeenkomst MR van de overkoepelende stichting

mr medewerkersouders
29jun

Herkansingen 5

van Monday 29 June 2020 tot en met Tuesday 30 June 2020

klas 9t, 9ta,10h, 10v, 11h4 en 11v5

examenbureau 3t94h104h114v105v11medewerkersouders
30jun

Medezeggenschapsraad vestiging 6

Tuesday van 17:30u tot 22:00u — bijeenkomst MR van onze school (onderdeel van Stichting Vrijescholen Zuidwest Nederland)

mr medewerkersouders
30jun

Schoolontwikkeling 16

Tuesday van 15:30u tot 17:30u — er wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de school

medewerkers

July 2020


01jul

Introductiemiddag

Wednesday van 13:30u tot 15:30u — aanvang 13.30u

instroom medewerkersouders
06jul

Sint Jan

Monday — zomerfeest

feest
07jul

Cultuurdag

Tuesday — leerlingen volgen rooster met alternatieve activiteiten

afwijkend rooster
09jul

Uitreiking beelden klas 4t10

Thursday van 13:00u tot 15:00u — voor leerlingen.

examenbureau 4t10medewerkersouders
09jul

Uitreiking diploma klas 4t10

Thursday van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 4t10medewerkersouders
13jul

Inhaaldagen

van Monday 13 July 2020 tot en met Tuesday 14 July 2020

alleen leerlingen die werk af moeten maken, komen op school

afwijkend rooster 3hv93t94h115v1178medewerkersouders
13jul

Boeken inleveren

Monday van 10:00u tot 14:00u — schoolboeken inleveren bij de firma Van Dijk in de hal van de school. Niet voor leerlingen van de Ambachtelijke stroom.

afwijkend rooster
13jul

Schoolfeest 3

Monday van 20:30u tot 01:30u — de leerlingraad organiseert een feest in een discotheek in de stad

feest
13jul

Ondertekenen cijferlijsten voorexamenklassen

Monday — Voor de klassen 3t9, 4h10, 4v10, 4h11, 5v11.

3t94h104h115v11
14jul

Uitreiking beelden klas 5h11

Tuesday van 11:00u tot 13:00u — voor leerlingen.

examenbureau 5h11medewerkersouders
14jul

Uitreiking diploma klas 5h11

Tuesday van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 5h11medewerkersouders
16jul

Uitreiking beelden klas 5h12 en 6v12

Thursday van 11:00u tot 15:00u — voor leerlingen.

examenbureau 5h126v12medewerkersouders
16jul

Uitreiking diploma klas 5h12 en 6v12

Thursday van 19:00u tot 21:00u — voor ouders en belangstellenden.

examenbureau 5h126v12medewerkersouders
17jul

Jaarafsluiting zomer

Friday — personeel sluit (school)jaar feestelijk af

medewerkers
17jul

Rapport, uitreiking 3e trimester

Friday van 08:30u tot 10:00u — rapport wordt door mentor in periodetijd aan de leerlingen uitgereikt. Om 10.00u vrij

rapport 3hv93t94h104h114v105v1178amb. str.medewerkersouders
filter op type
Afwijkend roosterAvondExamenbureauFeestInstroomInternMRRapportStageUitstapjeVakantie

filter op groep
amb. str.783t93hv94t104h104v104h115h115v115h126v12medewerkersouders

download


download de jaarkalender in .ics formaatMet dit .ics bestand kan de agenda worden geïmporteerd in bestaande kalenders zoals Google Calendar, Apple Calendar, IBM Lotus Notes, Yahoo! Agenda, Evolutie, eM Client, Lightning-uitbreiding voor Mozilla Thunderbird en SeaMonkey, Microsoft Outlook en Novell GroupWise.

Of kopieer onderstaande link voor een live feed: